Kdo jsme

Slovo ředitele

Máme dobré vztahy s okolím, jsme otevření, spolupracující a transparentní. Snahou všech našich zaměstnanců je poskytovat klientům laskavou a vstřícnou pomoc, podporu a péči v příjemném a pro ně maximálně bezpečném prostředí.

Domov se zvláštním režimem Albrechtice nad Orlicí

Náš domov se nachází v Královéhradeckém kraji, v okrese Rychnov nad Kněžnou. Je umístěn uprostřed větší obce Albrechtice nad Orlicí, kterou z jedné strany protéká řeka Orlice a z druhé strany je obklopena lesy.

V současné době má obec kolem jednoho tisíce obyvatel. Najdete zde obecní úřad, mateřskou i základní školu, obchody s potravinami i spotřebním zbožím, dvě pohostinství. Nacházejí se zde dva sportovní areály, které nabízejí volejbalové a tenisové kurty a dvě fotbalová hřiště.

Domov se zvláštním režimem Borohrádek

Domov se zvláštním režimem Borohrádek je umístěn v zámečku z 18. století a v moderní budově v jeho těsném sousedství na břehu Tiché Orlice. Jeho poloha, spolu s velkou zahradou, zaručuje dostatek klidu při odpočinku. Domov je umístěn asi 200 m od centra. Městečko Borohrádek má 2200 obyvatel a lze využít výhodné vlakové a autobusové spojení s okolními městy.
top